OPINIE O MNIE

Ze mną zaplanujesz imprezę, która na długo zapadnie w pamięć Twoim gościom 

Gosia i Marcin – 16.07.2022 – Baranów Sandomierski

Gosia i Marcin – 16.07.2022 – Baranów Sandomierski

Cudowny człowiek. Wspaniały prowadzący. Nasze wesele bez niego by nie było takie wspaniale.Prowadził w dwóch językach. Goście go pokochali. Wielki szacunek i dziekujemy Ci za poprowadzenie naszego wielkiego dnia.;)

Aneta i Piotr – 02.06.2022 – Zamek na Skale

Aneta i Piotr – 02.06.2022 – Zamek na Skale

Wszystko na 5 gwiazdek, nie może być inaczej! Człowiek orkiestra – DJ, wodzirej i menadżer wesela w jednym. Dzięki Grześkowi nie musieliśmy się niczym martwić. Dokładnie przeanalizował nasze preferencje, dostosowując repertuar, rozluźniał gości (i nas też 😊) swoim pozytywnym podejściem i otwartością, a także niesamowicie współpracował z innymi podwykonawcami, tak że nie musieliśmy się niczym przejmować i mogliśmy skupić się na nas i naszych gościach, bo wiedzieliśmy, że trzyma rękę na pulsie.
Widać, że robisz to, co kochasz i rób to dalej w taki sposób, a my będziemy Cię przy każdej okazji polecać. Dziękujemy! ❤️

Natalia i Henry – 21.05.2022 – Machnice

Natalia i Henry – 21.05.2022 – Machnice

Grzegorz fantastycznie poprowadził nasze wesele dwujęzyczne – goście z Polski jakże z zagranicy świetnie się bawili. Grzegorz zadbał o wszystkie szczegóły i komunikacja przed uroczystością była bardzo łatwa i przyjemna. Polecamy 🙂

Agnieszka i Rafał – 04.09.2022 – Wrocław

Agnieszka i Rafał – 04.09.2022 – Wrocław

Polecamy wszystkim współpracę z Grzegorzem: jesteśmy przekonani, że z nim wesele nie może się nie udać 😉 Tak jak obiecał – czuliśmy się naprawdę zaopiekowani i o nic nie musieliśmy się martwić. Grzesiu dopilnował, aby wszystko przebiegło zgodnie z planem i na wszystko wystarczyło czasu. Znakomicie nawiązuje kontakt nie tyko z gośćmi (a dużo wcześniej z młodymi – możecie liczyć na stały kontakt i mądre sugestie już podczas przygotowań), ale też z innymi usługodawcami i obsługą sali, dzięki czemu wszystko działało jak w zegarku.
Mnóstwo pozytywnej energii, pełen profesjonalizm, wysoka kultura i komunikatywność.. Grzegorz okazał się właściwym człowiekiem na właściwym miejscu i poprowadził dla nas i naszych gości wspaniałą zabawę!

Sylwia i Andy – 10.09.2021 – Nysa

Sylwia i Andy – 10.09.2021 – Nysa

Dj GregP jednym zdaniem przewyższył wielokrotnie i pod wieloma względami nasze oczekiwania:-) Przed uroczystością kontaktował się z nami często i ustalaliśmy szczegóły imprezy, gdyż nie była ona typowo weselna. Nasz Dj okazał się bardzo profesjonalnie przygotowany, elastyczny w nietypowych sytuacjach, sprzęt dobrej jakości – w warunkach ogrodowych działało wszystko bez problemu. Goście, również zagraniczni jak i przede wszystkim dzieci – zachwyceni prowadzeniem imprezy przez Dj’a, każdy od najmłodszego do najbardziej opornego na zabawę czuł się ważny i zaopiekowany, zabawy dobrane w punkt i mocno podkręcały atmosferę imprezy. Dodatkowo otrzymaliśmy wspaniały prezent z filmikami plenerowymi z drona i filmik pamiątkowy z imprezy. Wszyscy bez wyjątku żałowali, ze impreza się już skończyła i tęsknimy za następną. Dziękujemy Nasz kochany DJ-u:-)

Klaudia i Mateusz – 02.10.2021 – Wałbrzych

Klaudia i Mateusz – 02.10.2021 – Wałbrzych

Nasza współpraca przebiegła rewelacyjnie, od samego początku super kontakt i 100% profesjonalizmu.
Nasze wesele zostało świetnie poprowadzone a nasi goście jak i my byliśmy zachwyceni.
Grzegorz miał wszystko pod kontrola, my nie musieliśmy się o nic martwić. Cieszymy się że najważniejszy dzień w naszym życiu powierzyliśmy właśnie Grzesiowi.
Baaardzo polecamy i dziękujemy ! 😁

Kontakt

Masz pytania?

telefon

+48 603 969 139